Kalıcı Oje Fiyatları

 Kalıcı oje fiyatları yaptıracağınız kalıcı ojenin modeline ve kalitesine bağlı olarak değişkenlik gösterecektir. Kalıcı ojelerini de çok farklı standartlarda belirli bir takım kaliteleri vardır ve bu kalitelere bağlı olarak değişkenlik gösteren fiyatların da olması son derece doğal olacaktır. Aynı zamanda tırnaklarınıza yaptıracağınız süslerin de yoğunluğunun kalıcı oje fiyatları üzerinde etkisi olması kaçınılamaz.

 Protez tırnak, manikür, pedikür ve kalıcı oje hepsi bir arada yaptırmayı düşünüyorsanız daha farklı bir fiyat ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Kalıcı oje ayak fiyat ya da el tırnakları için belirlenmiş olan fiyatların da değişkenlik göstermesi söz konusu olacaktır. Yani kısacası bu konuda yapılacak olan işleme göre bir fiyat belirlemesi yapılır. Bu sebepten dolayı da kalıcı oje yaptırmak isteyen kişilerin ilk önce kalıcı oje yaptırmak için gerçekten kaliteli bir yer seçmesi ve buna uygun olarak yaptıracağı işleme bağlı olarak bir fiyat alması daha doğru olacaktır.

Kalıcı Oje Fiyatları
Kalıcı Oje Fiyatları

 Kalıcı Oje Yaptırmanın Avantajları Nelerdir?

 Kalıcı oje yaptırmanın avantajları nelerdir? Eğer ki kalıcı oje yaptırmayı düşünüyorsanız bu konuda son derece iyi bir avantaja sahip olarak kalıcı ojenizin haftalarca tırnaklarınızda kalması sebebiyle zamandan tasarruf etmiş olursunuz. Çünkü ojelerinizi silip sürmek yoğun işleriniz arasında son derece büyük bir külfet haline gelebilir. Hal böyle olunca da her zaman için tırnaklarınızın bakımlı ve güzel görünmesini istiyorsanız kalıcı oje seçeneğinden yararlanmak her zaman için faydalı olacaktır.

 Normal bir oje sürdüğünüz zaman bu ojeleri en fazla 2 gün kullanabiliyorsunuz. Özellikle de evinizde deterjana ya da herhangi bir kimyasal maddeye maruz kalıyorsanız bu Ojelerin tırnaklarınızda kalış süresi bir günle sınırlı olabilir. Aynı zamanda yaz aylarında deniz suyu ve havuz suyu ojelerinize son derece büyük bir zarar verir ve daha hızlı bir şekilde bozulmasına sebep olur. Siz de tatilde yarım ojelerle gezmek istemiyorsanız ve tatilinizi oje sürmekle geçirmek istemiyorsanız bunun için hem el tırnaklarınıza hem de ayak tırnaklarınıza daha güzel bir görünüme sahip olmak amacıyla kalıcı oje yaptırabilirsiniz.

 Kalıcı ojeler tırnaklarınızda çok daha uzun süre kalacağı için maliyet açısından da daha ekonomik olacaktır. Aynı zamanda kaliteli bir kalıcı oje tırnaklarınızın hava geçirmesine de sebep olacağı için hiçbir şekilde zarar vermeyecek hatta tırnaklarınızı dış etkenlere karşı koruyacaktır. Bu sayede tırnaklarınızı daha rahat bir şekilde uzatmak da mümkün olacaktır.

Kalıcı Oje Fiyatları
Kalıcı Oje Fiyatları

 Kalıcı Oje Ne Kadar Dayanır?

 Kalıcı oje ne kadar dayanır konusu ile ilgili olarak da bir yorum yapmak gerekirse bu tamamen kişinin tercih etmiş olduğu kalıcı ojenin süslerinin yoğunluğuna ve ojenin kalitesine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Ancak genel olarak bir değerlendirme yaparsak 4 haftaya kadar kalıcı ojelerin tırnaklarda kaldığını söylemek mümkün olacaktır.

 Kalıcı ojeler her zaman için birkaç kat sürülür ve ojenin kaç kat sürüldüğüne bağlı olarak da değişkenlik gösteren bir kalıcılık durumu söz konusu olabilir. Bu sebepten dolayı da kalıcı ojenin nerede yapıldığı son derece büyük bir önem taşır ve gerçekten iyi bir uzman tarafından yapılması gerektiğini belirtmek isteriz.

 Kalıcı Oje Tırnaklara Zarar Verir Mi?

 Kalıcı oje tırnaklara zarar verir mi gibi bir sorunun da kalıcı oje yaptırmayı düşünen pek çok kadın tarafından sorulduğunu görmekteyiz. Piyasada kullanılan kötü malzemeden üretilmiş bir kalıcı ojenin tırnaklara zarar vermesi muhtemeldir. Ancak iyi bir malzeme ile üretilmiş olan bir kalıcı oje kullanıldığı zaman her zaman tırnaklarınızın korunmasına ve daha sağlıklı olmasına olanak tanır. https://velvas.com/ adresinden fiyatlar ve kalite ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.