Pumpkin Cilt Bakımı (Balkabağı Peeling)

Pumpkin cilt Bakımı nedir ?

Pumpkin cilt bakımı içerdiği zengin aminoasitler sayesinde ciltte en iyi bakım sonuçlarını verir. Cilde uygulanan bu etkili bakım uygulamasının içeriğinde alfa hidrosik asit, salisilik asit, mineral ve enzim gibi içerikler yer alır. Cilt için en iyi uygulamalardan birisi olarak bilinen Pumpkin Peel uygulaması hem doğal hem de enerji veren içeriği ile ciltte en iyi sonuçların alınmasını sağlar. Ciltte kaybedilen dengenin yeniden kazanılmasını sağlayan Pumpkin cilt bakımı ile cildinizin yeniden harekete geçmesini sağlayabilir ve her türlü cilt probleminden kısa süre içerisinde kurtulabilirsiniz.

pumpkin peel cilt bakımı

Pumpkin Cilt Bakımı Nasıl Uygulanır?

Cilt bakmı nasıl yapılır Balkabağı cilt bakımı uygulamalarının içeriği;

 • Omega yağ asitleri
 • Amino asit
 • Yosun polisakkaritleri
 • Sasilik asit
 • Enzim
 • Potasyum
 • Mineral
 • bir vitamin

Pumpkin maske nedir?

İçerisinde zengin amino asitler alfa hidroksi asit açısından zengin olan minereller barındıran bir cilt bakımı maskesidir. Zengin içeriği sayesinde cilt yüzeyine derinlemesine nüfuz eder. Her cilt yapısına özel bileşen ve içerikler ile uygulama yapılır ve böylece her birey üzerinde en iyi performans sonuçları elde edilir. Pumpkin cilt bakımı uygulamaları;

 • Öncelikle cildi arındırma işlemi ile başlar. Ciltte gerekli temizlik işlemleri meydana getirilir.  Böylece cilt yüzeyinde bulunan makyaj kalıntısı ile ölü deri cilt yüzeyinden arındırılır.
 • Yüz, maske için hazırlanır. Bu aşamada cilde masaj yapılır ve uygulama için cildin hazır olması sağlanır. Böylece yüzde bulunan kan akışının da hızlanması mümkün olur.
 • Cilt için balkabağı Peel jeli hazırlanır ve masaj hareketleri ile jel cilt yüzeyine uygulanır.
 • Uygulanan jelin cilt yüzeyinde kuruması beklenir.
 • Yaklaşık 15 dakika kadar jel cilt yüzeyinde bekletilir ve jelin cilt tarafından emilmesi sağlanır.
 • Hazırlanan özel solüsyonlar ile cilt jelden arındırılır ve temizlenir.
 • Son olarak cilt yüzeyine nemlendirici uygulanır ve işlem sonlandırılır.

Cilt bakımı uygulamaları seanslar halinde gerçekleştirilir. Cilt için uygun seans aralıklarına karar verildikten sonra bu seanslara eksiksiz olarak katılmanız gerekir. Bütün seansları eksiksiz tamamlayarak kısa sürede cilt yüzeyinizdeki değişimleri fark etmeye başlayabilirsiniz.

Pumpkin cilt bakımı uygulamaları ilk seans sonrasında gözle görülür sonuçları ortaya koyar. Tek seansta bile cildinizdeki değişimi fark etmeyi başarabilirsiniz. Bütün seansları bitirdiğiniz durumda cilt yüzeyinizde bulunan bütün şikayetlerin ortadan kalktığınız görmeniz mümkün olur.

Pumpkin Cilt Bakımı Faydaları Neler?

Pumpkin cilt bakımı hücreleri onarıcı etkiye sahiptir. Böylece ciltte bulunan bütün hücreleri yeniler. Ölü hücreyi ciltten atan cilt bakımı uygulaması ciltte yeni hücrelerin oluşumuna destek verir. Cilt yüzeyinde yer alan kusurların minimum seviyeye inmesine yardımcı olan cilt bakımı hem erkek hem de bayanların cildinde fayda sağlar. Cildinizdeki görünümden memnun değilseniz ve daha pürüzsüz daha kusursuz bir cilde sahip olmak istiyorsanız Pumpkin cilt bakımı ile istenilen başarılı sonuçları elde edebilirsiniz.

Cilt bakımı ciltte taze ve aydınlık bir görünüm elde edilmesini sağlar. İçeriğinde bulunan doğal bal kabağı özleri ile ciltte gerekli bakımın gerçekleşmesine yardımcı olur. Balkabağı cilt bakımı uygulamalarının cilde faydaları şu maddeler ile özetlenebilir;

 • Ciltte bulunan ölü hücreler arındırılır.
 • Cilt gözenekleri sıklaştırılır.
 • Cilt yüzeyinde bulunan leke ve çil gibi hafif kusurlar giderilir.
 • Ciltte görünen yoğun leke görünümleri iyileştirilir.
 • Cilt üzerinde yer alan siyah nokta, akne ve yağ problemleri giderilir.
 • Cilt yüzeyi yumuşar ve ciltte pürüzsüz bir görünüm elde edilir.
 • Cilt yüzeyi ışıldar ve ciltte kusursuz bir görünüm ortaya çıkar.

Pumpkin cilt bakımı uygulamasının en memnun edici özelliklerinden birisi her mevsim uygulanabiliyor olmasıdır. Bu uygulamalar her mevsim koşullarında tercih edilebilir. Böylece sosyal hayatınız etkilenmeden dilediğiniz herhangi bir tarihte bu uygulamaları tercih edebilirsiniz.

Cildinizde derinlemesine bir arınmanın meydana geleceği cilt bakımı uygulamaları çok zaman gerektiren bir uygulama değildir. Bu özelliği ile de fayda sağlar. İş hayatınıza ve sosyal akışınıza etki etmeden bu uygulamalara katılabilir ve seanstan çıktıktan sonra normal yaşantınıza tekrar geri dönebilirsiniz.

Profesyonel cilt bakımı uygulamalarına düzenli seanslar halinde katıldığınız durumda elde edeceğiniz sonuçlar daha kalıcı olur. Seansları eksiksiz olarak bitirerek cildinizde yeni bir görünüm elde edebilir ve uzun yıllar etkileyici bir cilt görünümüne sahip olabilirsiniz.

Pumpkin Cilt Bakımı Kimlere Uygulanabilir ?

Profesyonel balkabağı cilt bakımı uygulamaları son dönemlerde kadınlar tarafından çok sık tercih edilir. Ancak tabi ki erkeklerin de alabilecekleri cilt bakım uygulamaları arasında yer alır. Her yaştan birey, bize danışarak cildi için Pumpkin cilt bakımı uygulamalarını alabilir. Cildin yaşlanmasını geciktiren Pumpkin cilt bakımı uygulamaları her yaştan ve her cinsiyetten bireyde maksimum başarılı performansların elde edilmesini sağlar.

Pumpkin cilt bakımı içerisinde yoğun bir şekilde bal kabağı özü bulunur. Bal kabağı özü diğer içerikler ile zenginleştirilerek ciltte en başarılı sonuçların alınmasını sağlar. Bu sayede ciltte bulunan kızarıklık başta olmak üzere ağrı ve yanma gibi sorunlar da kalıcı olarak giderilir.

Cilt yüzeyinde yenilenme meydana getiren Pumpkin Peel uygulamaları herhangi bir ciddi cilt problemi olmayan herkes tarafından tercih edilebilir. Her yaşta güvenli koşullarda yaptırılabilen Pumpkin Peel öncesi kişilerin ciltlerinde bir analiz ve test işlemi gerçekleştirilir. Böylece cildin bu uygulama için uygun olup olmadığı ortaya çıkar. Eğer testler sonucunda cildinizin uygun olduğu görülürse Pumpkin Peel uygulaması yaptırabilirsiniz.

Pumpkin Cilt Bakımı Fiyatları

Pumpkin cilt bakımı fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle ile iletişime geçebilirsiniz. Cildiniz için uygulanacak seans sayısına karar verildikten sonra Pumpkin cilt bakımı fiyatları hakkında daha güncel bilgiye sahip olabilirsiniz.

Pumpkin cilt bakımı birçok sağlık ve güzellik merkezinde uygulanır. Merkezlerin kalitesi ve hizmet detayları Pumpkin cilt bakımı fiyatlarına etki eder. Hizmet almak için karar verdiyseniz bizimle iletişime geçerek hem Pumpkin cilt bakımı fiyatları hem de merak ettiğiniz her konuda gerekli bilgiyi size ulaştırabiliriz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.