Kalıcı Oje Modelleri

 Kalıcı oje modelleri günümüzde çok farklıdır ve her zevke uygun bir kalıcı oje modeli tercih edilebilir. Bu ojeler, belli bir süre sizinle olacağı için buna karar verirken hangi renk kıyafetleri daha çok kullandığınızı ve ten renginizi göz önünde bulundurmanızda son derece büyük bir fayda olduğunu söyleyebiliriz.

 Eğer ki ojelerinizin dikkat çekmesini ve tırnaklarınızın daha zarif görünmesini istiyorsanız beyaz bir ten rengine sahip olan kadınlar için daha çok koyu renkler tercih edilmesi gerektiğini belirtebiliriz. Ancak bu noktada amacınız tamamen tırnaklarınızın temiz bir görünüme sahip olması ise daha açık renkte kalıcı ojelere yönelmek her zaman için son derece faydalı olacaktır.

Kalıcı Oje Modelleri
Kalıcı Oje Modelleri

 Kalıcı ojeler için sadece renk tercihi değil aynı zamanda desen tercihi de yapabiliyorsunuz ve günümüzde bu iş bir sanat oldu ve oldukça farklı kalıcı tırnak modeli çeşitleri piyasada yer almaktadır. Tırnaklarınızın üzerine çiçek desenleri ya da geometrik desenler yaptırarak biraz hareket katmak isteyebilirsiniz. Ya da tırnakların tam ortasından geçecek olan şeritlerin de oldukça zarif bir hava katacağını söylemek mümkün olacaktır. Günümüzde en çok tercih edilen kalıcı tırnak modelleri genel olarak tırnaklardan birinin ya da ikisinin farklı renklere sahip olması şeklinde oluyor. Tabii ki de daha düz modellere yönelmek de tercihe bağlı olarak gelişen bir şey ve tırnaklar üzerinde istediğiniz her modeli uygulayabiliyorsunuz.

 Ayak Tırnakları İçin Kalıcı Oje Modelleri

 Ayak tırnakları için kalıcı oje modelleri genel olarak el tırnakları için tercih edilen kalıcı oje modelleri gibi her çeşitte karşımıza çıkabiliyor. Özel olarak da yaz aylarında açık ayakkabı giyiyorsanız açık ayakkabılardan görünebilecek olan desenlere sahip daha hareketli modeller tercih edilebilir. Bunun yanı sıra biraz daha düz modeller tercih eden hanımlar için ayak tırnaklarını temiz gösterecek olan açık renkler söz konusu olacaktır.

 Kalıcı oje modelleri 2023 yılı için kış ya da yaz aylarına yönelik olarak tercih edilmektedir. Kış aylarında biraz daha koyu renkler tercih eden hanımlar yaz aylarında daha renkli ve canlı modellere yönelebiliyor. Ayrıca tüm zamanların vazgeçilmez tırnak modeli olarak da French oldukça ciddi anlamda tercih edilmeye devam ediyor ve kalıcı oje modelleri French her zaman için tırnakların temiz ve düzgün görünmesine yardımcı oluyor.

Kalıcı Oje Modelleri
Kalıcı Oje Modelleri

 Kalıcı Oje Ne Kadar Süre Kalır?

 Kalıcı oje ne kadar süre kalır gibi bir soru ile de sürekli olarak karşı karşıya kalmaktayız ve tırnaklarına kalıcı oje yaptırmak isteyen pek çok kadın bu ojenin kalıcılık süresi hakkında bilgi sahibi olmak ister.

 Kalıcı ojenin kalıcılığı ile ilgili olarak birkaç faktörden söz etmek mümkün olacaktır. Bu aşamada ilk başta kalıcı ojenin modeli ile alakalı bir durumdan söz etmek istiyoruz. French yapılıp yapılmadığı ya da kalıcı ojenin üzerinde ne kadar yoğun miktarda süs olduğu her zaman için kalıcı ojenin kalıcılık süresini yakından ilgilendiren faktörlerdir. Aynı zamanda kalıcı ojenin kaç kat sürüldüğü de bu noktada belirleyici bir özellik olarak gösterilebilir. Aşağı yukarı belirtmek gerekirse de 4 haftaya kadar kalıcı ojenin etkisi sürecektir diyebiliriz.

 Neden Kalıcı oje?

 Neden kalıcı oje? Çünkü kalıcı oje sürekli olarak bir tırnak bakımı gerektirmez ve en az ayda bir kere kalıcı oje yaptırmak her zaman için bütün bir ay rahat etmenize yardımcı olur. Günümüzde insanların iki günde bir bozulan ojeleriyle uğraşmaya vakti yok ve bu sebeple de kalıcı oje kullanmak faydalı olacaktır.

 Ayrıca tırnaklarınıza tek başınıza farklı desenler çizmeniz mümkün değil çünkü bu bir uzmanlık gerektirir. Bu sebepten dolayı da https://velvas.com/ sizlere bu konuda yardımcı olacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.