Kalıcı Oje Nasıl Çıkar?

 Kalıcı oje nasıl çıkar gibi bir soruyla da sık sık karşı karşıya kalmaktayız ve kalıcı oje yaptırmış olan hanımlar daha çok ojelerinin kalıcı olmasını ve uzun süre çıkmamasını isterken bazıları da ani bir şekilde çıkartmak isteyebilir. Bir takım durumlardan ötürü acil bir şekilde kalıcı ojelerini çıkartmak isteyen hanımların en çok merak ettiği şey kalıcı oje asetonla çıkar mı konusudur.

 Kalıcı ojeler zaten adı üstünde kalıcı oje olup ojelerin tırnaklardan uzun süre çıkmamasını amaçlayan bir oje yöntemidir. Ancak kalıcı ojenin de çıkartılabilmesi için bir takım yöntemler mevcuttur. Bu aşamada kalıcı oje evde çıkartılabilir mi gibi bir sorunun da sık sık sorulduğunu görüyoruz ve buna cevap vermek gerekirse kalıcı ojenin evde basit bir yöntemle çıkartılmasının mümkün olduğuna dair bir takım yöntemler anlatılıyor. Ancak bu yöntemler ne kadar doğru Ya da tırnakları yıpratıp yıpratmamak adına gerçekten iyi bir yöntem mi işte bu tartışılır.

Kalıcı Oje Nasıl Çıkar?
Kalıcı Oje Nasıl Çıkar?

 Kalıcı Oje En Kolay Nasıl Çıkar?

 Kalıcı oje en kolay nasıl çıkar konusu ile ilgili olarak ilk başta evde kalıcı ojelerinizi çıkartmaya dair yöntemlerden söz etmek gerekirse asetonda bir süre kalıcı ojelerin bekletilmesi gerektiğini söyleyebiliriz. Daha sonra da alüminyum folyo ile kalıcı ojelerin evde çıkartılabildiğine dair bir takım yöntemler söz konusu olmaktadır. Ancak bunun tırnaklarınıza son derece büyük ölçüde zarar verdiğini de belirtmeden geçemeyiz. Neden diye soracak olursanız çünkü kalıcı ojelerinizi çıkartmak için tırnaklarınızı belli bir süre asetonda bekletiyorsunuz ve asetonda bekleyen tırnaklar güçsüzleşip zaman içerisinde daha büyük sorunlara yol açacaktır.

 Uzun bir süre asetonun içerisinde bekleyen tırnaklar çok zayıf bir hale gelerek çok kolay bir şekilde kırılacaktır. Bu sebepten dolayı da kalıcı ojelerin çıkartılması için en iyi ve en sağlıklı yöntem her zaman için özel solüsyonları ile çıkartmak olacaktır. Özel solüsyonlarla kalıcı Ojenin sağlıklı bir şekilde tırnaklardan çıkartılması için de tırnaklarınızı yaptırdığınız yere giderek kalıcı ojelerinizin çıkartılmasını isteyebilirsiniz.

 Kalıcı Ojeden Sonra Tırnak Nasıl Düzeltilir?

 Kalıcı ojeden sonra tırnak nasıl düzeltilir konusu ile ilgili olarak da bir takım çalışmalar mevcuttur. Aslına bakacak olursanız kalıcı ojenin oldukça kaliteli bir oje ile yapılması ve iyi bir yöntemle tırnaklara uygulanması kalıcı ojelerin tırnaklara zarar vermemesi açısından son derece büyük bir önem taşır. Bu sebepten dolayı da kalıcı ojelerinizi her yerde yaptırmamanızı ve gerçekten ciddi bir uzman tarafından yapılması gerektiğini önemle vurgulamak isteriz.

Kalıcı Oje Nasıl Çıkar?
Kalıcı Oje Nasıl Çıkar?

 Kalıcı ojeler tırnakta bir tahribat yaratırsa bunun için keratin yüklemesi şeklinde bir yöntemle kalıcı ojenin çıkartıldıktan sonra tırnaklarınızın eski sağlığına kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca zaten normalde de tırnaklarınıza, daha sağlıklı olmaları için ve olur olmaz zamanlarda kırılmamaları için keratin yüklemesi ile bakım yaptırmak her zaman için çok sağlıklı bir yöntem olarak karşımıza çıkar.

 Kalıcı Oje Ne Kadar Dayanıyor?

 Kalıcı ojene kadar dayanıyor sorusuna kalıcı ojenin modeline bağlı olarak bir yanıt vermek mümkün olacaktır. Bu noktada kalıcı ojenin üzerine yapılmış olan süslerin yoğunluğuna bakarak cevap vermek mümkünken aynı zamanda kaç kat kalıcı oje sürüldüğüne bakarak da bir açıklama getirebiliriz.

 Normalde 1 ay kadar dayanabilecek olan kalıcı ojenin kalitesine bağlı olarak da değişkenlik gösteren bir kalıcılık süresi söz konusu olacaktır. Bu sebepten dolayı da kaliteli bir kalıcı oje kullanılması her zaman için ojenin daha kalıcı olmasına olanak tanır. https://velvas.com/ en iyi kalıcı oje yöntemleri için belli bir kalitede sizlere hizmet verir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.