Ayak Kalıcı Oje Modelleri

 Ayak kalıcı oje modelleri günümüzde son derece fazladır ve pek çok kişi hala ayak tırnaklarına kalıcı oje yapılır mı gibi bir soru sormaya devam ediyor. Ayak tırnaklarına kalıcı oje tabii ki de yapılır. Tıpkı el tırnaklarının olduğu gibi ayak tırnakları için de son derece farklı modeller yer almaktadır ve bu modelleri el tırnakları gibi ayak tırnaklarına da uygulamak mümkün olacaktır.

 Özel olarak da yaz aylarında açık ayakkabı giyiyoruz ve ayaklarımız plajlarda çok sık bir şekilde görünüyor. Elbette ki sadece görünmesi için değil kendi göz zevkinize göre pek çok farklı kalıcı oje modelleri ayaklara da uygulanabilir.

 Hem eller hem de ayaklar için kalıcı oje tercih etmek son derece büyük bir rahatlık oluyor ve ayak tırnaklarınızda da bakımlı bir görüntüsü yaratmak istiyorsanız bu yönteme başvurmak mümkün olacaktır.

Ayak kalıcı oje modelleri

Ayak Kalıcı Oje Modelleri
Ayak Kalıcı Oje Modelleri

 Ayak Kalıcı Oje İçin En Çok Tercih Edilen Renkler Nelerdir?

 Ayak kalıcı oje için en çok tercih edilen renkler nelerdir konusu ile ilgili olarak aslına bakacak olursanız kişinin zevkine göre değişkenlik gösteren renklerden söz edebiliriz. Ancak ayak için genel olarak düz renkler tercih edilmekte ve özellikle de yaz aylarında bej rengi ya da daha açık tonda renklerin tercih edildiğini görmekteyiz. Aynı şekilde french de ayakları her zaman için temiz ve bakımlı gösterir ve ayaklarınızın oldukça bakımlı olması da her zaman için son derece çekici görünmenize olanak tanır.

 Ayak kalıcı oje modelleri sayısı yeterli gelmediğini düşünüyorsanız velvas instagram sayfamızı ziyaret ediniz. Son dönemlerde ayak tırnakları için biraz daha hareketli modellerden de söz etmek mümkün olacaktır. Eğer ki dönemin modasına uygun bir tırnak modeli istiyorsanız ayaklarınız için üzerinde renkli ya da parlak taşlar bulunan bir takım modelleri tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda nail art yöntemiyle el tırnaklarınıza nasıl yaptırıyorsanız ayak tırnaklarınıza da farklı desenler yaptırmak mümkün olacaktır.

 Ayak Kalıcı Ojenin Avantajları Nelerdir?

 Ayakkabıcı ojenin avantajları nelerdir konusu ile ilgili olarak da oldukça büyük bir rahatlıktan söz etmek mümkün olacaktır. Çünkü ayak tırnaklarında sürekli olarak oje sürme ihtiyacının belirmesi günümüz koşturmacasında hem oldukça büyük bir vakit kaybı hem de ayrı bir uğraş sebebidir.

Elleriniz için, protez tırnak ve protez tırnak modelleri konusuna göz atınız.

Ayak Kalıcı Oje Modelleri
Ayak Kalıcı Oje Modelleri

Ayak tırnaklarında oje sürmeden önce yapılacak olan törpüleme işleminin de evde tek başına yapılması biraz daha zor olabilir ve bu da belli bir vakit kaybına yol açıyor. Çoğu kişinin ayak tırnakları için konuşacak olursak da genellikle bu tırnaklar biraz daha şekil yönünden farklı olabiliyor ve ciddi anlamda güzel ayaklara sahip olmak istiyorsanız temiz bir görüntüye sebep olacak olan ayak tırnaklarının hem şekli hem de rengi son derece büyük bir önem taşır diyebiliriz.

 En iyisi ayak tırnaklarında protez kullanmak da olacaktır. Üstelik ayak tırnaklarınız çok hızlı bir şekilde uzuyorsa bunun için protez tırnak kullanmak her zaman için faydalı olacaktır. Kalıcı oje yönteminin de son yıllarda oldukça çok yol kat ettiğini ve ciddi anlamda yaygınlaştığını söylemek gerekirse ayak tırnaklarında her zaman için güzel ve temiz bir görünüme sahip olmak amacıyla kalıcı oje kullanabilirsiniz.

 Ayak İçin Kalıcı Oje Nasıl Yapılır?

 Ayak için kalıcı oje nasıl yapılır konusunu kısaca anlatmak gerekirse ilk başta kalıcı ojenin rengine karar verilir ve tek tek katlar halinde sürülerek özel bir cihazda kurutulur. Bu noktada kalıcı oje asetonla çıkar mı gibi bir soruya da yanıt vermek gerekirse adı üzerinde kalıcı oje asetonla çıkmıyor. Bunun için özel bir solüsyon gerekiyor. Çıkarma işlemi için randevu alıp merkezimize gelebilirsiniz. Ortalama 20 dakika içerisinde çıkarma işlemini tamamlıyoruz isteğe göre manikürlü veya sadece çıkarma işlemi yaptırabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.